Belépés
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Először kapott ki idegenben a Mezőkövesd

A Paks - amely az előző fordulóban a MOL Fehérvár FC otthonában is győzött - május 11. óta először nem kapott gólt saját közönsége előtt, s a legutóbbi hét hazai bajnokijából a mostani volt a második sikere.
OTP Bank Liga, 16. forduló:Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-0 (1-0)--------------------------------------Paks, v.: Pintér
gólszerző: Windecker (11.)
sárga la
2019-12-14 19:12:09
velemenyezd: Labdarúgó NB I - "Szokásos" döntetlen az Újpest-Pakson
92.), Remili (Simon A., 59.)
Az Újpest óriási fölényben futballozta végig az első félidőt, jó néhány helyzetet is kidolgozott, azonban a kapu előtt rendre rossz megoldást választottak a hazai játékosok.
Nem sokkal a fordulást követően góllá érett a hazaiak fölénye, innentől kezdve pedig a paksiaknak kell fokozatosan kinyílniuk. Érkezett néhány bíztató vendég lehetőség, s
2018-11-24 19:03:05
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Otthon menetel a Paks
első félidőben egyik csapat sem futballozott kapura veszélyesen, mégis paksi vezetéssel vonultak pihenőre a felek. A vendégek kapusa, Dombó ugyanis a 42. percben beügyetlenkedte Hahnnak, a hazaiak ügyeletes gólfelelősének középre tartó lövését. Hahn sorozatban a negyedik hazai mérkőzésén volt eredményes.
A fordulást követően a Mezőkövesd volt a kezdeményezőbb, Csertői Aurél t
2018-10-27 19:12:39
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Sima hazai győzelemmel folytatódott a Paks jó sorozata

A hazai csapat sorozatban hetedik bajnoki mérkőzésén maradt veretlen, ezek közül négyen mind a három pontot begyűjtötte.
OTP Bank Liga, 10. forduló:Paksi FC-Kisvárda Master Good 4-1 (3-1)---------------------------------------Paks, 800 néző, v: Radványi
gólszerzők: Hahn (15.), Remili (18.), Gévay (42., 92.), illetve Horváth Z. (30.)
sárga lap: Egerszegi (38.),
2018-10-06 19:11:20
zgfumag: Levelezik a NER-értelmiség:
valóban politikai természetû ügyben.
A csoportos nemi erőszak és lopott kulcs használatával elkövetett csoportos rablás históriájának Lovas nem hagyta írásbeli nyomát se hazai cikkeiben, önéletrajzi vonatkozású interjúiban, se külföldi álláskereső folyamodványaiban, köz- és magánalapítványi ösztöndíjkérelmeiben, felsőfokú oktatási intézmények számára
2018-06-10 09:26:58
velemenyezd: Sárospatakon rendezik meg a visegrádi négyek országainak zongorafesztiválját
látja el.
Hozzáfűzte: a kollégium tavaly vásárolt egy értékes zongorát, hogy az intézmény csaknem fél évezredes hagyományaihoz hűen az oktatáson túl a kultúrában is erősítse szerepét hazai és nemzetközi szinten egyaránt. Úgy fogalmazott: a V4-ek ma leginkább egy politikai fogalom, de a sárospataki kollégium szeretne minél nagyobb szerepet vállalni abban, hogy az országok köz
2018-02-05 20:03:33
lambert: Újabb magyargyűlölő zsidó kapott szobrot Judapesten
Államokban élő Belovait azóta sem rehabilitálták.

Csak mellékesen jegyezzük meg, hogy Zbigniew Brzezinski, Carter elnök nemzetbiztonsági tanácsadója, aki valóban lelkes lengyel hazai is, minden fenntartás nélkül támogatta - mégpedig sikerrel - honfitársa, Kuklinksi ezredes, a lengyel Belovai (és Rimner Gábor) teljes rehabilitálását.

A Pesti Hírlap című konz
2018-02-01 16:15:48
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Paksi döntetlennel búcsúzott az MTK
született.
A fordulás után a Paks előbb lesgólig jutott, majd sokáig úgy tűnt, nem születik találat. Végül a rendes játékidő utolsó másodperceiben Bartha 17 méteres lövésével vezetéshez jutott a hazai alakulat, s ezzel az NB II-be "száműzte"" az utolsó előttiként záró kék-fehéreket, akik bár a ráadásban egyenlítettek Hrepka révén, a bennmaradást jelentő három pontot nem tudtá
2017-05-27 21:09:18
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Paksi győzelem a Vasas vendégeként
vetődött bele egy ígéretes angyalföldi lövésbe, majd Saglik hatalmas helyzetben durrantott fölé.
A játék képe újra fordult: a következő percekben Nagynak kellett több védést
2017-05-07 07:14:59
velemenyezd: Cimbalomversenyek a Modern Art Orchestrával a BMC-ben
például Kurt Ellinggel, David Liebmannel, Bob Mintzerrel, a New York Voices-zal, Adam Nussbaummal, a Mezzofortéval vagy Rhoda Scott-tal.
Lukács Miklós, napjaink egyik legjelentősebb hazai zenészegyénisége 1977-ben született Törökszentmiklóson. 1999-ben diplomázott a Zeneakadémián, ahol G. Szeverényi Ilona irányításával képezte magát. 1998-1999-ben az Egyesült Államokban a Con
2017-02-20 16:05:30
velemenyezd: Labdarúgó NB I - A hajrában mentett pontot a Paks az Újpest ellen

A hazai együttes sorozatban negyedik bajnokiján maradt nyeretlen, míg a fővárosi lila-fehérek egymás után ötödször játszottak döntetlent a bajnokságban.
OTP Bank Liga, 14. forduló:Paksi FC-Újpest FC 1-1 (0-1)----------------------------Paks, 1000 néző, v: Bognár
gólszerző: Szakály (88.), illetve Balázs (9.)
kiállítva: Kecskés (94.)
sárga lap: Gévay (41.),
2016-10-29 20:24:48
lambert: Elég a hazudozásból: Magyarországon tombol a médiaszabadság
elképzelhetetlen lenne, ha a német nemzeti szocialista rendszer lapja, a Völkischer Beobachter ma akár ugyanazon, akár más néven úgy jelenne meg, hogy évszámozásával utalna annak elődjére.

A hazai ellenzék tényként állította azt a vádját, hogy a Népszabadságot a kormány irtotta ki. Amit az egyenirányított nyugati sajtó visszhangozott, mint azt megszokhattuk 1990 óta.